• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Yalvarmak huyum değil. Giderseniz iterimm...!
Sponsorlarımız
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Değerli Dostlarım…

Temelleri 2016 yılında atılan ve bugün kuruluşunun 3 üncü yılını geride bırakan derneğimiz, geçmişine sayısız başarıyı ve ilkleri sığdırmış, şehrine değer katmış öncü bir sivil toplum kuruluşudur.

 

2017 yılında yaptığımız genel kurul ile devraldığımız hizmet bayrağını, heyecan ve azimle daha yukarılara taşımak için çalışmalara başladık.

 

Emeğe, sosyal adalete ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz.

 

Üyelerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, çevreye doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyoruz. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Yıllar geçtikçe sizin de takdir edeceğiniz gibi resmi kurumlar ve toplum tarafından egesevder bir marka olarak karşılanmaktadır. Markayı oluşturmak, onu yaratmak kolay bir iş olmadığı gibi sadece istekle ve arzuyla oluşturulmamakta, ancak resmi kurumların ve toplumun kabul etmesiyle gerçekleşebilmektedir. Marka yaratmak, uzun yıllar boyunca sürecek titiz ve başarılı çalışmayı gerektirir ki egesevder bunu başarmış nadir derneklerden biridir. Bundan sonra da dernek olarak edinilmiş bu marka değerini arttırmaya yönelik her türlü gayret ve çalışmanın içersinde olacağımızı ve bu süreci yine siz değerli üyelerimizle el ele vererek gerçekleştireceğimizi bilmenizi isteriz.

 

Egesevder’in web sayfasının yapılmasıyla sizlere daha iyi hizmet vermek yolunda bir adım daha atmış bulunuyoruz. Planlanan on (10) yıllık projemizin 5 yıllık kısmını 3 yıl içerisinde tamamlamanın gururunu sizlerle yaşamaktayız.

 

Bu vesile ile siz değerli egesevder’li ailemizi selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

BEN SEN YOK  BİZ VARIZ.. UNUTULMASIN Kİ HAYALLERİMİZ GERÇEKLERİMİZDİR.HAKAN DÜZ
Okunma Sayısı: 1165YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top