• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Varlığım kimilerini deli etse de, uzaktan beni gizli gizli izlemelerine bayılıyorum.
Sponsorlarımız
Akıl Zeka Oyunlarının Gelişime Katkıları Hakkında bir kaç not...

Zeka oyunları, insanlık tarihi boyunca insanların düşünme yeteneklerini geliştirmek ve zihinsel kapasitelerini artırmak için kullandıkları etkili araçlardan biridir. Tarihi kökenleri, antik uygarlıkların stratejik oyunlarla birlikte düşünce gücünü ve analitik becerilerini geliştirdikleri dönemlere kadar uzanır. Bu oyunlar, sadece eğlence aracı olmanın ötesine geçerek, insanların bilişsel yeteneklerini sınama ve geliştirme amacını taşırlar.

 

Örneğin, Satranç, tarih boyunca stratejik düşünme ve karar verme becerilerini geliştirmek için kullanılan en eski zeka oyunlarından biridir. Hindistan'dan Pers İmparatorluğu'na ve ardından Avrupa'ya yayılan bu oyun, zaman içinde farklı kültürlerde değişikliklere uğramış ve gelişmiştir. Satrancın yanı sıra, bulmacalar, matematiksel oyunlar ve mantık problemleri de tarih boyunca insanların zihinsel becerilerini geliştirmek için kullanılan araçlar olmuştur.

 

Modern çağda, bilgisayar oyunları ve mobil bulmaca uygulamaları gibi dijital zeka oyunları, teknolojik ilerlemelerle birlikte popülerlik kazanmıştır. Bu oyunlar, oyuncuların işbirliği yapma becerilerini geliştirmelerine, stratejik düşünmelerine ve hızlı karar vermelerine yardımcı olur. Ayrıca, bu oyunlar bilişsel işlevleri artırırken aynı zamanda eğlenceli bir aktivite sunarak stresi azaltabilir ve kişisel refahı artırabilir.

 

Zeka oyunlarının faydaları sadece bilişsel düzeyde değil, aynı zamanda sosyal bağlamda da görülebilir. Örneğin, birlikte oynanan zeka oyunları, iletişimi güçlendirir, takım ruhunu destekler ve sosyal becerileri geliştirir. Bu oyunlar, çeşitli yaş gruplarından insanları bir araya getirerek, birlikte düşünmeyi, strateji oluşturmayı ve rekabet etmeyi teşvik eder.

 

Sonuç olarak, zeka oyunları bireylerin bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine önemli katkılarda bulunabilir. Kulübünüzün internet sayfasında bu konuya odaklanan bir makale, zeka oyunlarının tarihi ve faydaları hakkında derinlemesine bir anlayış sağlayarak okuyucuların bu oyunlarla ilgili bilinç düzeyini artırabilir.

Hepinize bol oyunlu günler dileriz.Egesporkulübü
Okunma Sayısı: 304


44.192.48.196
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top