• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince yaptıklarıyla kendilerini tanıtıyorlar. (Poul Auster)
Sponsorlarımız
Satranç hakkında biraz konuşalım...

Satranç, kökenleri eski Hindistan'a dayanan, strateji ve zeka gerektiren popüler bir masa oyunudur. Tarihi, 6. yüzyıla kadar uzanır ve günümüze kadar birçok değişiklik ve evrim geçirmiştir. Orijinal formuyla Hint kökenli olan bu oyun, Pers İmparatorluğu ve daha sonra Arap dünyası tarafından benimsenmiştir. Avrupa'ya ise Araplar aracılığıyla ulaşmış ve 15. yüzyılda modern versiyonuyla popülerlik kazanmıştır.

 

Satranç oyunu, strateji, konsantrasyon, ve zihinsel yeteneklerin geliştirilmesi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Çocuklar için, satranç oynamak problem çözme becerilerini geliştirir, analitik düşünme yeteneklerini arttırır ve konsantrasyonu güçlendirir. Ayrıca, karar verme becerilerini öğrenmelerine ve rakiplerini anlamalarına yardımcı olur. Bu da çocukların özgüvenlerini artırır ve rekabetçi ruhlarını teşvik eder.

 

Yetişkinler için, satranç oynamak stresle başa çıkmayı destekler, hafızayı güçlendirir ve beyin fonksiyonlarını korur. Bu oyun, yaşlanma sürecinde zihinsel keskinliği korumak için harika bir aktivitedir. Ayrıca, sosyal etkileşimi artırarak yeni insanlarla tanışmayı ve paylaşılan bir hobi üzerinden bağlantı kurmayı teşvik eder. Bu da sosyal becerileri ve iletişim yeteneklerini geliştirebilir.

 

Satrancın bu çok yönlü faydaları, onu her yaş grubundan insanlar için çekici kılar. Aynı zamanda bu oyun, farklı kültürler arasında bir köprü görevi görerek insanların bir araya gelmesini sağlar. Tarihi kökenleri ve modern dünyadaki etkisi göz önüne alındığında, satranç sadece bir oyun değil, aynı zamanda eğitici, zihinsel ve sosyal açıdan da zenginleştirici bir deneyim sunar.Egesporkulübü
Okunma Sayısı: 248


44.211.117.197
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top