• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hayatın güzel değilse ya yanındakiler yanlış insanlardır, ya da aklındakiler.
Sponsorlarımız
Duncan Tekniği (Isador Duncan)

   Isadora Duncan, 19. yüzyılın sonlarından 20. yüzyılın başlarına kadar yaşamış Amerikalı bir dansçı ve dans eğitmenidir. Modern dansın öncülerinden biri olarak kabul edilir. Duncan, geleneksel bale tekniklerine karşı çıkarak doğal, özgür ve duygusal bir dans stili geliştirmiş ve bu alanda önemli bir etki yaratmıştır.

   Isadora Duncan'ın dansı, vücudu daha özgür bir şekilde kullanma, doğal hareketleri vurgulama ve müziğe duygusal bir şekilde cevap verme gibi özelliklere odaklanır. Bu dans stili, geleneksel baledeki sıkı kuralların ve koreografilerin dışında bir özgürlük sunmuştur. Duncan, dansını bir ifade biçimi olarak görmüş ve dansın duygusal ifade ve ifade özgürlüğü için bir araç olduğuna inanmıştır.

   "Duncan Tekniği," Isadora Duncan'ın öğretilerini ve dans prensiplerini temel alan bir dans eğitimi sistemini ifade eder. Bu teknik, öğrencilere bedenlerini daha doğal bir şekilde kullanmayı, ifade etmeyi ve müziğe duyarlı bir şekilde dans etmeyi öğretmeye odaklanır. Duncan Tekniği, modern dansın evrimine ve dans eğitimine önemli bir katkıda bulunmuştur.

   Isadora Duncan was an American dancer and dance educator who lived from the late 19th century to the early 20th century. She is considered one of the pioneers of modern dance. Duncan rebelled against traditional ballet techniques, developing a natural, free, and emotionally expressive dance style that had a significant impact in the field.

   Isadora Duncan's dance emphasized using the body more freely, highlighting natural movements, and responding emotionally to music. This dance style provided a sense of freedom beyond the strict rules and choreography of traditional ballet. Duncan viewed dance as a form of expression and believed it to be a tool for emotional expression and freedom.

   The term "Duncan Technique" refers to a dance education system based on Isadora Duncan's teachings and dance principles. This technique focuses on teaching students to use their bodies more naturally, expressively, and to dance in a musically sensitive manner. The Duncan Technique has contributed significantly to the evolution of modern dance and dance education.

Prepared By Ersin EVRENERSİN EVREN
Okunma Sayısı: 181


44.210.99.209
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top