• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Huzurlu bir KADIN, karakterli bir ERKEĞİN en soylu eseridir....
Sponsorlarımız
EĞİTMENLERİMİZ
Ahmet Baştanoğlu (Uzun Sap Bağlama Eğitmeni)Alkan Turnacılar (İngilizce Eğitmeni)Aylin Kutay (Kahkaha Yoga Eğitmeni)Ayten Büyüksürücü (Nefes Terapi Eğitmeni)Belkıs Pınar Kunaç (Akıl Zeka Oyunları - satranç Eğitmeni )Berrin Korkmaz Açiş (Pilates Eğitmeni)Bilgen Bingöl (Yaşam Koçluğu ve Danışmanlık Eğitmeni )Bora Kavrulmuş (Ritim Eğitmeni)Burcu Özbalkan (Flamenko Eğitmeni)Candan Akkan (Makrome Eğitmeni)Candan Erakın ( Fotoğrafçılık Eğitmeni)Caner Şahin (Zeybek Eğitmeni Kafkas Eğitmeni)Didem Ertuğrul (Mandala Eğitmeni)Doğuş Arslan (Tiyatro-Türk Halk Müziği Eğitmeni )Ece Erkandır (Oryantal Eğitmeni)Ersin Evren (Vals , Modern Dans Eğitmeni)Esma Tuğçe Tözman (İtalyanca Eğitmeni)Faruk Civaner (Transaksiyonel Eğitmeni)Fatma Akgün (One Stroke Eğitmeni)Fırat Güner (Karadeniz Halk Oyunları-Sirtaki Eğitmeni)Fikri Önay Bulanık (Yaratıcı Yazarlık Eğitmeni)Gamze Sedir (Gazete Kıvırma, Satranç Eğitmeni)Gülcelal Yılmaz (Kağıt Heykel Eğitmeni)Hakan Akı (Tango Eğitmeni)Hasbi Eker ( İlk Yardım , Hijyen Eğitmeni)İbrahim Kayaalp (Gitar Eğitmeni)Kemal Tolay (Bağlama Eğitmeni)Levent Dumlugöl (Yunanca Eğitmeni)Mehmet Yücel (Çini Eğitmeni)Melek Sedir (Takı Tasarım Eğitmeni)Mustafa Caner Zengin (Ruhsal Gelişim Eğitmeni)Necdet Şen (Resim Eğitmeni)Nadire Salgar (Sahaja Yoga Eğitmeni)Nuray Ayışığı Atar (Bio Enerji Eğitmeni)Nurdan Kamal (Rusça Eğitmeni)Oya Hacızade (Roman Dans Eğitmeni)Ömer Aslantaş (Halk Oyunları Eğitmeni)Öznur Örs (İngilizce Eğitmeni)Reyhan Atacan (Yoga Eğitmeni)Serpil Gençhan (Cam Mozaik Eğitmeni)Sevgi Akşit (İşaret Dili Eğitmeni)Sevgi Çokluk (Dikiş Eğitmeni)Sevinç Durmuş (Tango,Salsa;Bachata,Yoga Eğitmeni)Sezgin Topçu (Türk Sanat Müziği ve Ud Eğitmeni)Sultan Altuğ (Örgü - Punch Eğitmeni)Yeşim Şahin Eryiğit (Halk Oyunları Eğitmeni)Yıldız Gürpınar (Almanca Eğitmeni)

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top