• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,9919   19,0261
EURO 20,2753   20,3118
       
Özlü Sözler
Biz kimsenin varlığıyla var olmadık. Yokluğuyla da eksilmeyiz.
Sponsorlarımız
EĞİTMENLERİMİZ
Ayten Büyüksürücü (Nefes Terapi Eğitmeni)Bilgen Bingöl (Yaşam Koçluğu ve Danışmanlık)Burçin Yılmaz ( Tabata & Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni)Burcu Özbalkan (Flamenko Eğitmeni)Canan Karaburun (Su Kabağı İşlemeciliği Eğitmeni)Candan Akkan (Makrome Eğitmeni)Caner Şahin (Zeybek Eğitmeni Kafkas Eğitmeni)Cem Birtuncer (Fotoğrafçılık Eğitmeni)Damla Yiğitsüdaş (Salsa-Bachata Eğitmeni)Doğuş Arslan (Tiyatro Eğitmeni )Emin Ayaz (Cam Boncuk ve Telkari Eğitmeni)Esma Tuğçe Tözman (İtalyanca Eğitmeni)Faruk Civaner (Transaksiyonel Eğitmeni)Fatma Akgün (One Stroke Eğitmeni)Fırat Güner (Karadeniz Halk Oyunları-Sirtaki Eğitmeni)Filiz Gökbakan (İğne Oyası Eğitmeni)Gamze Sedir (Gazete Kıvırma, Satranç Eğitmeni)Görkem Kandırmaz (Drama Tiyatro Eğitmeni)Gökçe Gonca Alpsoy (Oryantal Dans Eğitmeni)Gülcelal Yılmaz (Kağıt Heykel Eğitmeni)Hakan Akı (Tango Eğitmeni)Kadir Şener (Vals Eğitmeni)Kemal Tolay (Bağlama Eğitmeni)Melek Sedir (Takı Tasarım Eğitmeni)Mine Koçak (El Sanatları Eğitmeni)Mustafa Caner Zengin (Ruhsal Gelişim Eğitmeni)Mustafa Kurt (Bilgisayar Eğitmeni)Müberra Kıyakkaş (Yoga Eğitmeni)Necdet Şen (Resim Eğitmeni)Natali Volkova (Rusça Eğitmeni)Nadire Salgar (Sahaja Yoga Eğitmeni)Nevruz Deniz (Pilates Eğitmeni )Nuray Ayışığı Atar (Bio Enerji Eğitmeni)Nurdan Kamal (Rusça Eğitmeni)Oya Hacızade (Roman Dans Eğitmeni)Ozan Aycan (Gitar Eğitmeni )Ömer Aslantaş (Halk Oyunları Eğitmeni)Öznur Örs (İngilizce Eğitmeni)Reyhan Atacan (Yoga Eğitmeni)Serpil Gençhan (Cam Mozaik Eğitmeni)Sevgi Akşit (İşaret Dili Eğitmeni)Sevgi Çokluk (Dikiş Eğitmeni)Sevinç Durmuş (Tango,Salsa;Bachata,Yoga Eğitmeni)Sezgin Topçu (Türk Sanat Müziği ve Ud Eğitmeni)Sultan Altuğ (Örgü Teknikleri Eğitmeni)Tarık Şekerli ( Ritim Eğitmeni )Tolga Ege Gökbel (Salsa-Bachata Eğitmeni)Turhan Aygün (Almanca Eğitmeni)Yeşim Şahin Eryiğit (Halk Oyunları Eğitmeni)Zeynep Uçar (Karadeniz Halk Oyunları-Sirtaki Eğtimeni)

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top