• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece kendi gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.....
Sponsorlarımız
DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ


                Derneğimiz 2016 yılında Gül TAŞTEKİN önderliğinde kurulmuştur. Kurulduğu yıl Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği koro çalışmaları sürdürmüştür.

 

               2017 Yılında yapılan olağan üstü genel kurul ile Hakan DÜZ başkanlığına geçmiş olup. Derneğimizin tüzüğü ve yapısında değişiklik yaparak. Sosyalleşmek isteyen insanları sosyal hayata kazandırmak ve aile bütçelerine katkıda bulunabilmeleri için 45 dalda kültür sanat , yabancı dil ve el sanatlarında eğitimleri hayata geçirmiş. Türkiye’de dalında tek olmayı başarmıştır.

 

Yeni yönetim anlayışıyla derneğimizin 10 yıllık projesi hazırlanmış olup.Sanatı yaşam biçimi olarak benimsetebilmek için yola çıkan derneğimiz; ulusal, uluslararası evrensel boyutta sanatsal çalışmalar yapabilmeyi, yaratıcılığı ve hayal gücünü yaşanılmışlıklarla birleştirerek yarınlara taşıma hedefi doğrultusunda   faaliyetlerine başlamıştır.

 

                2018 yılında hızla yükselmenin etkileri ile dernek çalışma salonunun yetersiz kalmasıyla daha büyük salonlara sahip 2 salon kiralayıp hedeflerini bir adım daha ileriye taşımış. İsmini İzmir de duyurmaya başlayan derneğimiz kültür sanat etkinliklerinde yer almaya başlamıştır.

 

                2019 yılına kadar gösterdiği kalite ve değerler açısından Karşıyaka ilçesindeki tüm resmi kurumlarda bir marka değerine ulaşmıştır. 10 yıllık proje kapsamının 4 . yılında hedeflediği halk oyunları kostümlerini diktirerek dışarıdan kostüm kiralamayı bırakıp kendi kostümlerine sahip olmuştur. Ayrıca gösterilerde yer alabilmek için ulaşım problemini 20 kişilik bir minibüse sahip olarak çözmüştür.

 

                2020 yılında hızla büyümenin etkileri karşısında dernek salonlarının yetersiz kalmasından dolayı 10 yıllık projemizin 5. Yılı hedefimiz olan 5 katlı binaya geçme kısmını 4. Yılımızda hayata geçirerek Karşıyaka çarşısında özel bir konuma sahip 5 katlı bir bina kiralanarak 7 çalışma salonu 3 yönetim ofisi 100 m2 olan 1 bekleme ve dinlenme  salonuna sahip olmuştur. Böylelikle İzmir’de 5 katlı binaya sahip tek dernek olma özelliğini de kazanmıştır . derneğimize kazandırılan 20 kişilik minibüsünü de 30 kişilik midibüs’e çevirmiştir.

      

 

 

 

 

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top