• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

1. Gün Sabah saat 09:00 Karşıyaka belediye karşısından aracımız kalkarak otelimize doğru yola çıkacağız yol üzerinde yapacağımız kahvaltıdan sonra öğle saatlerinde otelimize varıyoruz. Otele yerleştikten sonra (Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yer altından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.) termal suların şifalarından yararlanmaya başlıyoruz. Arada coffee break alıp keyfimize bakıyoruz Akşam otelde açık büfe yemeğimizi alıyoruz canlı müzikle eğlenmeye devam edip  istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

2.Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra termal suların şifalarından yararlanmaya devam ediyoruz akşam üstü coffee break alıp eğlenmeye devam ediyoruz akşam açık büfe yemeğimizi aldıktan sonra canlı müzik’le eğlenceye doyuyoruz istirahat için odalarımıza çekiliyoruz.

3. Gün sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra oda çıkış saati eşyalarımızı aracımıza koyduktan sonra İZMİR'e doğru yola çıkıyoruz. Aralardaki molalardan sonra akşam saati Karşıyaka belediye önünde yolculuğumuza son veriyoruz.

ücrete dahil olanlar

gidiş dönüş ulaşım 

otelde 2 açık büfe kahvaltı

otelde 2 coffee break

otelde 2 açık büfe akşam yemeği

otelde 2 gece canlı müzik eğlence 


İzmir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Varlığım kimilerini deli etse de, uzaktan beni gizli gizli izlemelerine bayılıyorum.
Sponsorlarımız
KARŞIYAKA STANDI FUARIN GÖZDESİ OLDU

Karşıyaka standı, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Fuar boyunca binlerce kişiyi ağırlayan stantta ağırlıklı olarak kültür,sanat, emek ve spor temalarından oluşan etkinlikler fuara damga vurdu.

 

Karşıyaka Belediyesi'nin 88. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katıldığı 250 metrekarelik standı büyük ilgi gördü. Stant, her güne farklı bir tema ile konuklarını ağırladı. Resim sergisi, halk oyunları, dans, jimnastik, el emeği ürünler, engelsiz dans, robotik atölyesi, Karşıyaka'nın damak tadı gibi bir çok temanın sunulduğu Karşıyaka standı, fuarda ilgi odağı oldu.

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, kent konseyi üyelerinin de ziyaret ettiği stantta Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ile eşi Öznur Tugay, ev sahibi olarak konuklarıyla beraber etkinlikleri izledi.

 SİRTAKİ VE TANGO KONUKLARI BÜYÜLEDİ

Egeyi Sevenler Dayanışma Derneği de stantta Sirtaki ve tango gösterisi ile yerini aldı. Karşıyaka Belediyesi Başkanı Cemil Tugay'ın da eşi Öznur Tugay ve stant ziyaretçileriyle izlediği gösteri keyifli anlar yaşattı.

Egeyi Sevenler Derneği Başkanı Hakan Düz, Karşıyaka Belediye Başkanı Tugay'a gösteri imkanı sağladığı için teşekkür etti. Dernek başkanı, gösterilere hazırlanan Sirtaki ekibini Şelale Kuyumcu, Tango ekibini de Hakan Akı ile Sevinç Durmuş'un hazırladığını kaydederek, "Karşıyaka Belediyesi'nin standında bizleri onurlandırdığı için başta eğitmenler olmak üzere gösteriye katılan herkese emekleri için teşekkür ediyorum. Gösterimizi izleyenleri de derneğimize bekliyorum" dedi.
 

https://www.egeyebakis.com/karsiyaka-standi-fuarin-gozdesi-oldu/19355/


20/09/2019

Okunma Sayısı: 1100


44.192.48.196
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

Egesporkulübü

Egesporkulübü

ERSİN EVREN

ERSİN EVREN

BİLGEN BİNGÖL

BİLGEN BİNGÖL

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

GAMZE SEDİR

HAKAN DÜZ

Son Ziyaretçi Yorumları
Donay Güngör
Hayatımda güzel bir renksiniz. Biz kavramı gelişmiş, herkese hitap edebilen ve kucaklayan yapınizla iyki varsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. sizleri seviyorum

İlker kuzey
Zaman içersinde insanoğlunun dört duvar arasında kalıp kendini göstermemesi ve zaman ilerledikçe içinde kalan yapmak isteyip yapamadıklarına ufakda olsa bir donuş sağlıyan derneğimizin. İnsanlara sende varsın dedirtebilmek adına sevgi ve sağlık dolu dana nice birlikte var oluşlarımız adına birşeyler yapabilmek. Emeğine sağlık değerli başkanım daha güzel, sağlık ve huzur dolu yıllara hep beraber.

Güler Bayrak
#Sıcacık Bir Dernek # Hakan hocam emeğinize sağlık.. 5 yıl önce derneğinizle tanıştım, iyikilerimdensiniz.. Sağlığım ve pandemi dolayisiyle bir süredir ayrı kaldım, fecebook sayesinde yanınızdaydım. her gün dernek sayfamızda beğenilerimi yaptım. Bildiğim en en ciddi düzgün, yaptığının arkasında olan, Ege sevenler derneği Başkanı ve başkan yardımcısına, sevgili eğitmenlerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgilerimle🥰🥰


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top